ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

ПП “Обухівміськвторресурси” здійснює вивезення відходів за допомогою спеціалізованої техніки. Також виготовляє і встановлює контейнери для сміття.

 

Ще одним напрямком діяльності нашої компанії є вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) спеціально обладнаними автомобілями-сміттєвозами з бічним завантаженням сміття. Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з вивезення сміття в Києві та передмісті.
Ми співпрацюємо з комерційними структурами, фізичними особами та підприємствами всіх форм власності. Вивезення сміття здійснюється цілодобово, у вихідні та святкові дні.
Послуга з вивезення сміття – одна з найбільш затребуваних у наш час. Тому що комунальні служби не справляються з виконанням своїх функцій, а наш дружний колектив завжди готовий прийти на допомогу. У своєму арсеналі ми маємо парк спецавтомобілів і спецконтейнерів, а так само працьовитий і сумлінний персонал. Ми надаємо таку необхідну послугу як «Вивезення сміття Київ та Київська область». Київ та Київська область стануть значно чистіше, якщо Ви довірите нашої компанії вивезення Ваших відходів.
Надані послуги з вивезення ТПВ:
– Вивезення сміття (вивезення сміття Київ, вивезення сміття Київська область)
Вивезення сміття від приватних будинків, житлових багатоповерхових будинків, оранизаций.
– Вивезення будівельного сміття (вивезення будсміття Київ, Вивезення будсміття Київська область)
Вивезення будсміття включає в себе цеглу, биті стіни, бетон, стяжка, штукатурка, каміння.
Вивезення будсміття проводиться від приватних будинків, житлових багатоповерхових будинків, будівельних об’єктів.
Для будівельних об’єктів ми пропонуємо укладення договору на постійне вивезення будсміття за графіком. При необхідності можливе виконання навантажувальних робіт силами наших співробітників.
– Вивезення великогабаритних відходів (ВГВ) (вивезення великогабаритного сміття Київ, вивезення великогабаритного сміття Київська область)
– Вивезення грунту (вивезення грунту Київ, вивезення грунту Київська область)
Вивезення грунту відноситься до стадії передбудівельної підготовки, оскільки вивозиться верхній шар грунту, що звільняється при земляних роботах нульового циклу і риття котлованів. Таким чином, будівельний майданчик очищається і готується для подальших робіт.
– Вивезення дерев’яних ящиків, піддонів, гілля та інших відходів деревини.

Кожен автомобіль оснащений системою GPS навігації, що є 100% гарантією попадання вивезеного сміття в місця його захоронення, складування, сортування, тобто сміття ніколи не потрапить на не санкціоноване сміттєзвалище.

Будь-яку додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном: 067-236-43-47

E-mail: pr@ogvr.com.ua

 

У зв’язку зі збільшенням об’ємів виробництва, наше підприємство придбає
вторсировину (макулатура, полімери, алюмінієві банки, PET-пляшки, склобій)
у будь-якому об’ємі.

Із запитаннями та пропозиціями щодо продажу вторсировини звертатись за телефонами:

(067)236-43-47,(067)568-73-81
E-mail: pr@ogvr.com.ua