ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Велика кількість промислових товарів і харчових продуктів розфасовується у різноманітну тару, яку ми просто викидаємо в сміттєпровід. Ця поведінка не є раціональною.
Підприємство «Обухівміськвторресурси» закликає кожного громадянина посприяти зменшенню кількості відходів на звалищах, здавши їх на пункти прийому вторинної сировини. Адже метал, пластик і папір є цінними матеріалами, які можнуть повторно використовуватись як початкова сировина при виробництві.
Наприклад, з макулатури отримуючи таку необхідну для всіх папір, суспільство не тільки зберігає лісу, перешкоджаючи таким чином знищення місць проживання живих істот – тварин і рослин, але також економить воду і енергію. Як наслідок зменшується кількість шкідливих відходів і скорочується загальне забруднення навколишнього середовища.
Використання вторинної сировини також вирішує проблему складування відходів, яка в наші дні стоїть особливо гостро.
ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДНІ РЕСУРСИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ!

ПЕРЕРОБКА ВТОРСИРОВИНИ

З кожним днем проблема утилізації відходів набуває все більшого значення.

Оскільки більшість відходів може бути використано повторно, одним із рішень проблеми утилізації відходів є використання відходів в якості вторинної сировини.

В більшості випадків, вторсировина являється більш дешевим джерелом багатьох речовин і матеріалів, ніж природна сировина. Тому сьогодні переробка вторсировини потребує від нас належної уваги, впровадження найбільш ефективних методів і технологій переробки і вивозу вторсировини.

ВИВІЗ ВТОРСИРОВИНИ

Наше підприємство здійснює вивіз вторсировини з територій виробництв, підприємств, заводів і фабрик.
Для вивозу вторсировини використовуються контейнери різного типу та разміру. Детальніше >>
Фотографії контейнерів можна переглянути тут >>.

ПРИЙОМ ВТОРСИРОВИНИ

ПП “Обухівміськвторресурси” на постійній основі здійснює закуплю вторсировини:


Дерев’яні відходи
– тару з деревини, піддони, лом піддонів та інші види відходів деревини. Основні вимоги: без лакофарбових покриттів і металевих виробів. Цвяхи не враховуються. Працюємо як з підприємствами, так і з приватними особами.

Поліетилен, стрейч плівка
– відносяться до розряду полімерів. Не повинні вміщувати сторонні домішки: сміття, бітум, масла, фарбу, воду та ін. Можлива наша доставка. Ціна – договірна. Будь-яка форма розрахунку. Працюємо як з підприємствами, так і з приватними особами.
Зразки можна переглянути в галереї

Баночки алюмінієві
– алюмінієві банки з-під пива, соку, води, балончики від дезодоранту,- як брак при виробництві, так і бувші у вжитку. Основні вимоги: без сторонніх домішок і без рідини всередині. Можлива наша доставка. Ціна – договірна. Будь-яка форма розрахунку.

ПЕТ пляшки
– відносяться до розряду полімерів. Основні вимоги: без сторонніх домішок і без рідини всередині. Ціна – договірна. Будь-яка форма розрахунку.

Пластмаса
– ящики, меблі та ін в будь-яких обсягах. Ціна – договірна. Будь-яка форма розрахунку. Перевага постачальникам макулатури.

Склобій
– приймальний пункт підприємства приймає бій віконного скла, биті або нестандартні скляні банки, пляшки (різної колірної гами). Можлива наша доставка. Ціна – договірна. Будь-яка форма розрахунку.

 

а також здійснюємо прийом і переробку кольорового і чорного металобрухту.


 

 

У зв’язку зі збільшенням об’ємів виробництва, наше підприємство придбає
вторсировину (макулатура, полімери, алюмінієві банки, PET-пляшки, склобій)
у будь-якому об’ємі.

Із запитаннями та пропозиціями щодо продажу вторсировини звертатись за телефонами:

(067)236-43-47, (067)568-73-81
E-mail: pr@ogvr.com.ua