ДЕРЕВ’ЯНА ТРІСКА

Підприємство “Обуховгорвторресурси” реалізовує дерев’яну тріску.

Тріска – напівфабрикат, який отримують шляхом подрібнення деревної сировини.

Дерев’яна тріска має безліч застосувань і дозволяє ефективно вирішити питання подрібнення відходів деревообробки.

Тріску використовують як біопаливо в мобільних теплових станціях, газогенераторах, водонагріваючих котлах, в лініях для виробництва паливних брикетів, пелет, гранул; для виробництва ДСП, ДВП, цементно-стружкових плит, деревинно-полімерних матеріалів; для копчення; для одержання біологічно-активних речовин; декорування садів і парків; мульчування грунтів; для отримання компосту.

Дерев’яні гранули (пелети) – це пресована тирса, на вид яка являє собою пресовані циліндри. Пелети переробляються з висушених залишків відходів лісопереробного виробництва.

Виробництво дерев’яних гранул (пелет) в Україні тільки починає розвиватися. Однак той факт, що тарифи на газ за останній час сильно зросли, попит на опалювальну техніку, що працює на пелетах, збільшується з кожним днем. Україна має великий потенціал для виробництва паливних деревних гранул (пелет), так як на її території існує великий запас лісових ресурсів. Вже на сьогоднішній день в Україні існує ряд заводів з виробництва пелет, які постачають дерев’яні гранули не тільки по території нашої країни, а й на процвітаючий європейський ринок так як в Європі цей вид палива користується великою популярністю.

Паливні брикети – екологічно чисте паливо з сухої тирси всіх порід деревини а також інших рослинних відходів.

Брикети не включають в себе ніяких шкідливих речовин і домішок.

Перероблена в брикет сировина значно зменшується в об’ємі, що дозволяє в кілька разів знизити витрати на зберігання і транспортування.

Брикети виробляються із залишків будь-яких деревообробних виробництв. Під великим тиском, без додавання будь-яких кліючих матеріалів вони спресовуються в тверді брикети. Завдяки своїй товщині, горіння брикету можна порівняти з вугіллям, враховуючи також, що після нього залишається набагато менше золи. Баланс CO2 залишається незмінним, оскільки згораючи, брикет виділяє стільки СО2 в атмосферу, скільки переробляє через фотосинтез молоде дерево.

Будь-яку додаткову інформацію Ви можете отримати за телефонами: (067)322-95-84, (067)231-45-69

e-mail: sale@ogvr.com.ua

 

У зв’язку зі збільшенням об’ємів виробництва, наше підприємство придбає
вторсировину (макулатура, полімери, алюмінієві банки, PET-пляшки, склобій)
у будь-якому об’ємі.

Із запитаннями та пропозиціями щодо продажу вторсировини звертатись за телефонами:

(067)236-43-47,  (067)568-73-81
e-mail: pr@ogvr.com.ua