ПАЛИВНІ БРИКЕТИ НЕСТРО (НІЛЬСЕН)
Паливні брикети з деревини – чиста екологічна продукція: вироблюяється не використовуючи склеюючих речовин і хімічних добавок, з необроблених хімічними препаратами, натуральних відходів деревини. У самій деревині міститься лігнін, який і є сполучною речовиною. Виробляються брикети при великому тиску і високій температурі. В процесі високотемпературного запікання деревини знищується весь бактеріальний фон і виходить чистий продукт від паразитів (мікробів, жучків і грибків).
Висока температура, при пресуванні, створює умови запливання поверхні брикету, завдяки чому брикет стає водонепроникним і не схильний до гниття. Зберігати такі паливні брикети можна максимально довго.
Вигорання паливних брикетів виходить більш ефективним – залишки не перевищують 0,5-1% від обсягу використаного палива (залишки від деяких сортів вугілля коливаються в межах 30-40%), також такий попіл може використовуватись як натуральне калійне добриво.
Паливні брикети мають теплотворну здатність 4,5-5кВт/кг, це можна порівняти з вугіллям і на 50% вище в порівнянні з деревиною. З цього випливає, що одного кілограма брикету достатньо для обігріву приміщення площею 50 м2 протягом цілої години. Вигідність використання паливних брикетів очевидна, для споживача, при наявних на ринку цінах. Адже при згорянні 1000 кг паливних брикетів виходить та ж кількість теплової енергії, як при згорянні: 685 л мазуту, 1000 кг вугілля, 500 л дизельного палива, 478 куб.м газу, 1600 кг деревини.
Дерев’яні паливні брикети мають широкий спектр застосування і використовуються для будь-яких видів топок та котлів на дерево, котлів центрального опалення і т.п., відмінно горять в грилях, камінах, печах і т.п.. Істотна вигода паливних брикетів це постійна температура при спалюванні протягом 4 годин.
Брикет ущільнений в 4 – 12 разів, від цього збільшується ефективність транспортних перевезень і скорочується площа складування.
Брикет зручніше подавати в камеру топки в порівнянні з вугіллям і дровами. Вони легко розгоряються і горять рівномірно і довго.
Згораючи брикети не створюють шкідливого впливу на атмосферу та навколишнє середовище опалювального приміщення.
При згоранні не видають неприємних запахів, не іскрять і не стріляють, фактично не виділяють диму, чадного газу, кіптяви та інших шкідливих речовин, у порівнянні з вугіллям або дровами.
Тепловіддача брикетів на рівні 18 МДж або 4400 Ккал.
Сировинна основа
Сировина при виробництві паливних брикетів це тирса і тріска м’яких і твердих порід дерева, Головний аспект, що визначає калорійність брикету, водостійкість і механічну міцність, це його щільність. Чим вище щільність брикету, тим вище показники його якостей. Менш щільні брикети мають нижче калорійність.
Приклад:
при щільності брикетів 650-750кг/м3 калорійність = 12-14МДж/кг;
при щільності брикетів 1200-1300кг/м3 калорійність = 25-31МДж/кг..
Якість паливного брикету в значній мірі залежить від вологості вихідних матеріалів. Визначають оптимальну і критичну вологість. Оптимальна вологість дорівнює 4-10%, при такій вологості досягається найвища механічна міцність брикету. А також, слід пам’ятати, що у деяких видів сировини межа вологості 6-8%. Під критичної вологістю розуміють, той рівень вологості при якому можливе утворення брикету, але в ньому утворюються тріщини, такий брикет не має товарного вигляду.
Позитивний фактор при застосуванні дерев’яних паливних брикетів це їх мінімальний вплив на екологію при спалюванні в порівнянні з традиційним твердим паливом при тій же теплотворній здатності, але в 15 разів меншим залишком поилу (макс 1.0%) який використовується як мінеральне добриво.
Приклад:
при спалюванні бурого вугілля – залишається 40% попилу
при спалюванні чорного вугілля – залишається 20% попилу
при спалюванні дерев’яних брикетів – залишається 0,5-1% попилу
Також пропонуємо вашій увазі порівняльну таблицю з опалення різними видами палива, за участю нашого паливного брикету:
Будь-яку додаткову інформацію Ви можете отримати за телефонами: (067)322-95-84, (067)231-45-69
e-mail: sale@ogvr.com.ua
У зв’язку зі збільшенням об’ємів виробництва, наше підприємство придбає
вторсировину (макулатура, полімери, алюмінієві банки, PET-пляшки, склобій)
у будь-якому об’ємі.
Із запитаннями та пропозиціями щодо продажу вторсировини звертатись за телефонами:
(067)236-43-47, (067)568-73-81
e-mail: pr@ogvr.com.ua