В Обухові відбувся семінар-практикум для міських голів країни.

Про це пише Олександр Воронін з «Моєї Київщини» у статті «Десант українських мерів в Обухів: нові технології та бюджетні проблеми».

За його інформацією на ньому мерами українських міст вивчався позитивний вітчизняний та закордонний досвід муніципальної влади у справі енерго- та ресурсозбереження.

Семінар був скликаний з легкої руки голови всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів», депутата обласної ради, керівника обласного офісу реформ Володимира Удовіченка, завзятого прихильника процесу децентралізації в країні

— Цікаво зазначити, що місто Обухів – у питаннях енерго- та ресурсо-збереження може дати фору навіть іноземцям. Міський голова Олександр Левченко розповів, що тільки на заміну тепломереж останнім часом витратили майже 50 мільйонів гривень, — відзначив автор.
А разом з потужним картонно-паперовим комбінатом, ПП «Обухівміськвторресурси», яке відповідає за питання вивозу та утилізації сміття, є своєрідною візитівкою міста.

— Завдяки енергійності його керівника Армена Полатьяна (який нещодавно одержав звання заслуженого працівника соціальної сфери) місто має не тільки додаткові робочі міста, але охайний вигляд, оскільки весь сміттєвий ланцюжок у місті взяло на себе дане підприємство. Більш того, воно готове до роботи з іншими містами, що досить контрастує з епопеєю зі львівським сміттєвим хаосом, — додав він.